Yasam Burada

Subtitle

Blog

Yaşama dair her şey. Moda, Güzellik, Cilt Bakımı, Saç Bakımı, Gebelik, Gebelik Haftası Hesaplama, Dekorasyon, Yemek Tarifleri, Yaşam, Teknoloji, Seyahat, Sağlık, Tarih, Aşk ve İlişkiler.

view:  full / summary

37.Hafta Gebelik ve Hamilelik Haftas?

Posted by info on March 4, 2017 at 3:10 PM Comments comments (0)


Rahimdeki bebeğiniz emerek, dönerek ve nefes alarak doğuma hazırlanırken, doktorunuz doğum işaretlerini kontrol ediyor olabilir.

37.Hafta Hamilelik

Revani

Posted by info on March 4, 2017 at 3:05 PM Comments comments (0)

 

Revani Nasıl Yapılır?

 

Bir tencerenin içerisinde şerbetinizi yapmaya başlayın.....


 


Asure Tarifi

Posted by info on January 5, 2017 at 4:45 AM Comments comments (0)

Aşure, kültürümüzdeki önemli yiyeceklerden biridir. Hatta Aşure zamanı komşuluk, arkadaşlık ve akrabalık ilişkileri dahi birbirine gidip gelen tabaklarla pekişir.

Mutfakta Pratik Bilgiler 2

Posted by info on December 27, 2016 at 9:10 AM Comments comments (0)Soğanın ve sarımsağın sağlık için faydalarını artık herkes biliyor. Bir de şu kokuları olmasa… Ama soğan ve sarımsak kokusunu geçirmek için oldukça basit bir yöntem var; tabi ki limon suyu. Eğer doğrama yapmadan önce parmaklarınıza limon suyu sürerseniz, koku olmayacaktır.

http://www.yasamburada.com/mutfakta-pratik-bilgiler-2

Mutfakta Pratik Bilgiler 1

Posted by info on December 27, 2016 at 9:05 AM Comments comments (0)


Mutfakta zaman geçirmesi zevkli bir iş olduğu kadar meşaketli de bir iştir. Kimi zaman karşılaşılan problemler işin içerisinden çıkılmayacak haller alabilir. Peki mutfakta zaman geçirmeyi daha çekilir bir hale, daha kolay bir hale nasıl getirebiliriz? İşte size mutfakta yaşabilecek sorunlara karşı basit ve pratik çözümler.

http://www.yasamburada.com/mutfakta-pratik-bilgiler-1

2017de Burçlari Neler Bekliyor?

Posted by info on December 23, 2016 at 6:15 AM Comments comments (0)


2017’ye sayılı günler kala astrologlar önümüzdeki yılın burçlar için beraberinde neler getireceği konusunda çalışmalara başladılar. Bunların her birinin öngörüden ibaret olduğu unutulmamalı ancak yine de kulak arkası edilmemelidir.

Kendinize En Uygun Gelinligi Seçin

Posted by info on December 23, 2016 at 6:10 AM Comments comments (0)


Düğün günleri hiç şüphesiz ki çiftlerin en mutlu oldukları günler. Bu mutlu günlerini sevdikleri ile beraber kutlamak adına yaptıkları düğün organizasyonlarında kendileri ile alakalı en önemli olan şeyler hiç şüphesiz ki gelinlik ve damatlıklar.


Kudret Nari Neye iyi Gelir

Posted by info on December 23, 2016 at 4:40 AM Comments comments (0)


Kudret narı bir meyve olarak bilinse de, tropikal kökenlidir ve kabak ailesinden bir sebze olarak geçer. Çiçek açma mevsimi yaz aylarıdır. Beyaz, kırmızı ve kahverengi renklerde tohumları bulunur.

http://www.yasamburada.com/kudret-nari-neye-iyi-gelir

Mutfakta Pratik Bilgiler 2

Posted by info on Comments comments (0)

Kek doğrarken ya da içerisine bir malzeme koyarken bıçak ile kesmeye çalıştığımızda zaman zaman kekimiz parçalanır. Bunun için bir bıçak yerine iplik kullanarak sorunu kolayca çözebilirsiniz. Bir ipi iki uçtan gerdirip dikkatlice çektiğinizda kekiniz oldukça düzgün bir şekilde kesilir.


Rss_feed